Dnes vyšlo 15 článků

V Miláně byla představena limitovaná edice hodinek Huawei Watch od známého italského designéra Barnaba Fornasettiho

Spotřebitelská divize společnosti Huawei odhalila na slavnostním desátém výročí Vogue China v Miláně svou první speciální edici Huawei hodinek, které navrhl slavný italský módní designér Barnaba Fornasetti.

Tato limitovaná edice hodinek je k dispozici  pouze jako dárek pro hosty slavnostního večera. Hodinky prezentují spolupráci mezi Huawei, Vogue Čína a Fornasettim. Hodinky byly navrženy slavným italským módním designérem Barnabem Fornasettim. Exkluzivní design ciferníku obsahuje kultovní Fornasettiho motiv ,,Tema e Variazioni“, řemínek hodinek a krabička, v nichž jsou hodinky uloženy mají klasickou zelenou barvu ,,Malachite“, který je pro Fornasettiho typická.

Fornasetti-image-3-copy

Nadčasový design s chytrými technologiemi

Všechny edice Huawei Watch jsou vyrobeny za použití nejmodernějších materiálů a vyznačují se především 1,4 palcovým dotykovým AMOLED displejem se safírovým sklíčkem proti poškrábání a rámečkem z nerezové oceli. Hodinky umožní uživatelům zůstat připojeni, ať jsou kdekoliv, díky oznámením o příchozích hovorech, textových zprávách nebo e-mailem.

Hodinky jsou také skvělým pomocníkem při sportu

Díky možnosti stahování hudby pro offline poslech a Bluetooth konektivitě s bezdrátovými sluchátky jsou hodinky vhodným společníkem při běhání. Snímač tepové frekvence přesně měří srdeční tep a šestiosý pohybový snímač může sledovat různé pohybové aktivity, jako například běžnou chůzi, běh nebo chůzi do schodů.

Huawei-watch-special-edition_1

Fornasetti a jeho design

Značka Fornasetti byla založena Pierem Fornasettim v 20. století. Piere Fornasetti byl znám jako ,,designér snů“. Fornasettiho syn Barnaba navázal na Fornasettiho tradici a pokračuje ve výrobě a znovu nalézání Fornasettiho designu. S otcem sdílí jak skutečné umělecké vize, tak kořeny uměleckého řemesla.

Motiv „Tema e Variazioni“

Motiv „Tema e Variazioni“, který nalezneme na ciferníku Huawei hodinek je inspirován operní pěvkyní z 19. století Linou Cavalieri. Tento obrázek si Fornasetti vybral pro svůj umělecký archetyp kvůli jeho formální kráse. Linina tvář doplńuje nadčasový design Huawei hodinek a dále propojuje svět módy a technologií.

7639851-fornasetti-for-Huawei-2_10sHodinky Huawei Watch budou dostupné ve více než 20 zemích světa

Běžné Huawei Watch budou dostupné ve více než 20 zemích včetně České republiky. Huawei Watch se svým designem inspirovaly klasickými hodinkami švýcarského stylu. Hodinky budou dostupné v listopadu za 9 900 Kč včetně DPH ve stříbrné variantě s koženým páskem. Běžné Huawei Watch obsahují také několik chytrých funkcí. Například funkce oznámení (hovory, SMS zprávy, emaily, SNS, Google Hangout), hlasová interakce, Google now, mapy, sports and health, přehrávání hudby, aplikace z Google Play Store.

Zdroj: Tisková zpráva 1. 10. 2015

Komentáře

Nahoru