V McDonald’s neseženete ani hamburgery, ani hranolky

Oblíbený řetězec rychlého občerstvení otevřel koncem srpna letošního roku v Paříži pobočku, ve které si nedáte ani Big Mac, ani McChicken, ani hranolky. Asi si říkáte, co McDonald’s kromě hamburgerů může prodávat.

McDonald’s existuje už od roku 1955, přičemž během prvních třech let působnosti prodal v Americe více než 100 milionů hamburgerů. A poté se rozšířil do celého světa.

mccafe-332042_1280

Zdroj: Pixabay

„Jsme hrdí na naši historii, jako jsme hrdí na naše hamburgery,“ řekl mluvčí McDonald’s.

Zákazníci si v nové pařížské pobočce vychutnají sendviče s hovězím masem, bagetky s grilovaným lososem, koláčky, dorty a samozřejmě 100% kávu Arabica, smoothie a další nápoje.

McDonald’s má v nabídce už delší dobu saláty a součástí restaurací jsou také oblíbené kavárny McCafé. Nicméně poprvé v Paříži byla otevřena čistě kavárna bez klasické kuchyně McDonald’s. Hamburgery se na pultu v této prodejně neobjeví.

„McDonald’s neustále experimentuje, jak diverzifikovat svůj sortiment, rozvíjet služby a vytvářet nové formáty,“ řekl mluvčí řetězce rychlého občerstvení. „Letos v létě McDonald’s otevřel svůj McCafé svět v Paříži. Ale je ještě brzy na to, abychom dělali nějaké závěry.“

Ne všichni jsou z nového konceptu McDonald’s nadšení, protože někteří jedinci si myslí, že hamburgery by se měly prodávat v každé pobočce řetězce.

Zdroj: Fortune

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru