V loňském roce měl český Shoptet obrat 48,2 milionů korun

Pro českou e-commerce platformu Shoptet, kterou vede Miroslav Uďan, byl loňský rok velice úspěšný. Společnost pronajímající e-shopová řešení a pokladní systémy dosáhla za uplynulý rok obratu ve výši 48,2 milionů korun s DPH. Předloňský rok její obrat činil 27,8 milionů korun, tudíž meziroční nárůst byl o 73 %.

Aktuálně firma spravuje třetinu českých internetových obchodů, jich je zhruba 10 300. Předpokládá, že do dvou let by se toto číslo mělo zvýšit a že by její řešení měla využívat až polovina českých e-shopů.

„První měsíce letošního roku ukázaly, že v nastaveném trendu budeme pokračovat i v letošním roce. Pokud nedojde k něčemu nepředvídanému, tak letos očekáváme ještě větší růst než vloni, a to o 96 %. Při tomto tempu předpokládáme, že na „shoptetí“ platformě bude v horizontu dvou let fungovat zhruba polovina všech e-shopů v České republice,“ dodává Miroslav Uďan, CEO společnosti Shoptet.

shoptet

Štítky: ,

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru