Dnes vyšlo 15 článků

V Londýně otevřeli první nudistickou restauraci

V Londýně byla otevřená první nudistická restaurace, ve které zažijete bez oblečení přirozený kulinářský zážitek. Název restaurace, který zní The Bunyadi, je převzatý z hindštiny. A v překladu název znamená, že se jedná o restauraci ‚fungující na bázi nepovinného oděvu‘.

„Věříme, že lidé si chtějí užít večer bez jakýchkoliv nečistot, tedy bez chemikálií, umělých barviv, elektřiny, plynu, telefonu či oblečení. Hlavní myšlenkou restaurace je zažít skutečné osvobození. Tvrdě jsme pracovali na navržení prostoru, ve kterém budou všichni návštěvníci nazí. Stoly jsou oddělené bambusovými příčkami a na stolech se nachází svíčky, aby byla dodržena maximální diskrétnost,“ prozradil Seb Layall, zakladatel společnosti Lollipop, která stojí za restaurací The Bunyadi.

bun1-1465302477-1465531531

V restauraci se najíte zcela nazí.

Při vstupu do restaurace musíte odložit své mobilní telefony a oblečení. A jídlo se podává na ručně vyrobených hliněných destičkách s příbory.

Restaurace myslí také na stydlivé jedince, a proto nabízí i zónu, kde se můžete najíst v relaxační róbě. Nicméně více než 80 % zájemců volí spíše nudistickou variantu. Restaurace, která má kapacitu 42 míst, připravila pochoutky pro veganskou i ne-veganskou klientelu.

A pokud si chcete i vy vychutnat jídlo zcela nazí, můžete vyrazit do východního Londýna. Ale pozor, musíte se zapsat na čekací listinu, která už čítá 44 200 zájemců.

Zdroj / Foto: INDIA TV News

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru