Dnes vyšlo 15 článků

V jakém e-shopu pořídit postel z masivu?

Zatímco mladší ročníky se nákupů přes internet nebojí, starší lidé mají pořád ještě strach. Bojí se, zda jim objednaná věc vůbec přijde, zda jim někdo neukradne peníze, když budou platit online, jak to bude s případnou reklamací či vrácením zboží, jestli bude vůbec výrobek odpovídat fotce a popisu a tak dále. Všechny tyto obavy jsou zbytečné, když zvolíte spolehlivý obchod.

Nákup postele z masivu přes internet není nic neobvyklého. Postel si nemusíte zkoušet, stačí, když si přečtete rozměry a změříte si, zda se vám domů vejde. U nákupů přes internet obecně platí, že byste měli dobře číst. Pokud jde u postele, měli byste řešit hlavně následující aspekty:

  • Rozměry – Vejde se vám postel do vašeho pokoje? Nedívejte se jen na šířku a délku, změřte si také výšku čela atd.
  • Plocha matrace – Náhodou by se vám mohlo stát, že si pořídíte postel určenou pro atypické matrace, které se budou špatně shánět.
  • Materiál – Je postel z masivu smrku, borovice, či buku nebo dubu, což jsou tvrdší dřeva?
  • Vlastnosti – Dá se rošt polohovat? Disponuje úložným prostorem?
  • Způsob dodání – Je dodávána demontovaná? Zvládnete ji složit? Bude k ní návod? Nebo vám pomohou zaměstnanci vybraného e-shopu?

To by bylo k samotné posteli. Ale jak vybrat spolehlivý internetový obchod?

postel

Dobrý obchod se vyznačuje tím, že vám na všechno poskytne jasné odpovědi. Má pečlivě popsané výrobky doplněné několika fotografiemi, na jeho webu najdete srozumitelné obchodní podmínky, odpovědi na nejčastější otázky a další informace. Dobrý e-shop je přehledný a snadno se v něm vyznáte. Má dobré hodnocení Heureky a pozitivní recenze uživatelů. Nebojte si vyhledat název e-shopu a podívat se na jeho stránky na Facebooku. Čtěte zkušenosti reálných zákazníků.

postel-2

Mezi e-shopy ověřené Heurekou i zákazníky, které prodávají postele s úložným prostorem a další druhy masivních postelí, patří např. firmy INTENA Nábytek a Bezvapostele.cz. Jsou zářným příkladem poctivého obchodu – mají obsáhlé popisky zboží, krátké dodací lhůty, perfektní informace na webu a vůbec splňují všechna kritéria, která by měl mít e-shop, z nějž se nemusíte bát nakoupit.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru