V grafickém týmu agentury Aetna se objevili Kusák a Borovec

V kreativním oddělení agentury Aetna se objevily dvě nové tváře, a to konkrétně grafičtí designéři Martin Kusák a Dalibor Borovec. Adéla Geislerová, která doposud působila na pozici vedoucí studia, odchází na mateřskou dovolenou.

Martin Kusák před nastoupením do agentury Aetna pracoval dva roky jako idea maker a senior graphic designer v agentuře ImperialMedia. V jeho kompetenci byla příprava vizuální identity významných značek (Fatra, Baťa, Moravia Comfort, Topnatur a Royal Nature).

martin kusák

Martin Kusák, Zdroj: LinkedIn

Dalibor Borovec se zabýval grafickým designem a firemními vizuálními styly ve společnostech Upsalagraphicdesign a Wal1. Dalibor se specializoval také na takzvaný walldesign, přičemž oživoval firemní a bytové prostory, hotely, kavárny, restaurace, bary a další provozovny.

dalibor borovec

Dalibor Borovec

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru