Dnes vyšlo 15 článků

V Googlu si vyměnili někteří manažeři pozice, proběhla reorganizace

V Googlu proběhla manažerská rošáda ve stylu škatulata, škatulata, hejbejte se. Pár lidí odešlo. A přislo.  Česky řečeno – reorganizace, kterou postihla i nejoblíbenější RSS čtečku – Google Reader. Akorát ta skončila úplně. V rámci této reorganizace se pouze vyměnily židle v Googlu.

CEO společnosti Google, Larry Page, oznámil včera na oficiálním Google blogu informaci, že dosavadní šéf mobilní divize Andy Rubi. Jeho místo zaujme Sundar Pichai, který doposud vedl vývoj Chromu a Chrome OS.  To však není vše.

Viceprezident Jeff Huber, který řídil divizi map (asi znáte Google maps, že?) a obchodní divizi se přesune do jiného oddělení. Konkrétně se má stát jedním z vedoucích pracovníků laboratoře Google X, která má svědomí například tolik diskutované Google Glass a prototyp automobilu, který nepotřebuje řidiče (pokud jste viděli film Demolition Man, tak asi víte, o co se jedná). V tomto oddělení už nyní působí Sergey Brin, spoluzakladatel Googlu.

Oddělení map se naopak rozdělí. Obchodní oddělení se naopak spojí s internetovým oddělením. Uvidíme, jaký přínos to bude mít pro Google.

Zdroj: https://www.theverge.com/2013/3/14/4103682/google-separates-mapping-commerce-unit-jeff-huber-steps-down

Komentáře

Nahoru