Dnes vyšlo 15 článků

V Dubaji vznikne unikátní zábavní park 20th Century Fox

20th Century Fox postaví v Dubaji zábavní park. Bude to již druhý svět od 20th Century Fox ve světě. Atrakce zde budou soustředěny zejména na známé televizní show a filmy, jako jsou například Aliens, Planeta opic, Titanic, Simpsonovi a další.

V Dubaji vyroste unikátní zábavní park společnosti  20th Century Fox. Jednotlivé atrakce budou soustředny zejména na známé televizní show a filmy, jako jsou například Simpsonovi, Titanic, Aliens, planeta opic atd. 20th Century Fox a jeho dceřinná firma Al Ahli dají tak zábavě nový rozměr.

final-fox-world-dubai-bullseye

Dokončení v roce 2018

Zábavní park by měl být otevřen v roce 2018 a jeho výstavba bude stát zhruba 850 milionů dolarů, tedy cca 20 miliard CZK. Společnost také přichází s licencováním svého businessu. Bude se například podílet na budování atrakcích založených na Hunger Games, které jsou plánovány v zábavních parcích v Atlantě a Macau. 20th Century Fox také otevře kouzelnický svět Harryho Pottera během příštího jara v Holywoodu.

Zdroj/foto: hoghsnobiety, variety

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru