V drogerii Rossmann budou plnící stanice, u kterých si doplníte příslušný prostředek

V drogerii Rossmann budou plnící stanice, u kterých si doplníte příslušný prostředek

V minulosti jsme psali o doplnitelných pracích prostředcích. Zkrátka si koupíte prostředek v lahvi jen jednou a po vyčerpání budete lahev plnit v drogeriích. Nyní můžeme s radostí říct, že přebytečné lahve z velkého množství plastu se setkají s menší výrobou. Síť drogerií Rossmann totiž bude disponovat plnícími stanicemi.

Životní prostředí se o sebe samo nepostará. Je drancováno člověkem, tudíž mu i člověk musí pomoci. Krokem ke změně jsou plnící stanice na prostředky, které se obvykle prodávají v plastových lahvích a obalech. Drogerie Rossmann, která má v České republice velké zastoupení bude disponovat pnícími stanicemi – podpoří tedy bezobalový prodej. Po České republice máme více než 130 poboček. Rossmann při své inovaci spolupracuje s firmou Henkel a díky tomu to spojení už zákazníci nebudou muset nestále kupovat nové a nové obaly.

Načerpání prostředku je zcela na vás, ale nejedná se o ni složitého. Zkrátka jen přijdete do Rossmann drogerie s prázdnou lahví a naplníte si ji pracím nebo jiným prostředkem. Plnící stanice nebude ve všech pobočkách, ale pouze ve vybraných, a to ve městech velkých městech jako Praha, Brno, Liberec, České Budějovice a Pardubice.

K naplnění potřebujete lahev, v které jsou prostředky obyčejně sehnatelné, nemůžete si tedy vzít jakoukoliv lahev z domova. Lahve se budou prodávat za 20 Kč a jedná se o jednorázovou investici, potom už budete chodit jen s koupenou lahví. Přípravky, které jsou nyní podporovány jsou: Persil Gel na praní, Silan Sensitive, Pur Balsam, mýdlo na ruce Fa a šampony a gely od značky Nature Box. Po naplnění lahve se vám vytiskne etiketa, na které bude napsáno, do kdy musíte prostředek spotřebovat. Při placení vám také označí lahev razítkem, díky čemuž bude obsluha příště vědět, že se jedná o druhotné naplnění.

Zdroj, foto: henkel.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru