Dnes vyšlo 15 článků

V den začátku prodeje iPhone 4 Microsoft otevřel 4. obchod

V den začátku prodeje iPhone 4 Microsoft otevřel 4. obchod

Dnešní den se zapíše do historie jako den, kdy po celých Spojených státech se začaly prodávat nové iPhone 4 od Applu. Všude se začaly vytvářet nekončící fronty tzvn. „iOvcí“. Tyto iPhony se dají zakoupit v klasických kamenných obchodech, kterých má kalifornská společnost po celém světě 286. A také Microsoft v tento den otevřel svůj teprve čtvrtý obchod v obchodním centru Fashion Mall v San Diegu v Kalifornii, kde má svojí pobočku také Apple.

Microsoft také plánuje do budoucna otevřít další pobočky po celém světě, ale zatím otevírá své pobočky jen v domovských Spojených státech a slibují, že se první pobočky dočká Londýn. Microsoft se prozatím snaží vyniknout v obchodních centrech a nesnaží se zakořenit v některých opravdu prestižních lokalitách. Kupříkladu Apple je proslulý svými obchody na Páté avenue v New Yorku a v San Franciscu. Pátý obchod od společnosti Microsoft by se měl dočkat stát  Washington v Bellevule Square, poblíž hlavního sídla Microsoftu a další obchod by se měl později objevit v Denveru ve státě Colorado.

Franta je dalším z našich redaktorů a i on vám přináší zajímavé informace o dění na internetu a kolem počítačů. Jeho asi největší zálibou je metal.

Komentáře

Nahoru