Dnes vyšlo 15 článků

V Číně přeměnili Boeing 737 na restauraci za 5 milionů dolarů

Zámožný podnikatel Li Liang nedávno představil neobvyklou restauraci v čínském Wuhanu, přičemž nechal přestavět použitý Boeing 737. Letadlo původně pochází od indonéské letecké společnosti Batavia Air a trvalo šest měsíců, než bylo letadlo převezeno do Číny. Během přepravy bylo osmkrát rozebráno a znovu složeno, ale nakonec „přistálo“ na jedné z nejrušnějších ulic ve Wuhanu.

Lilly Airways je více než restaurace. Součástí je letový simulátor v kokpitu pilota či kolotoč ve stylu letadla, což baví dětské hosty. Restaurace je neustále ve výstavbě, ale i tak jsou fotografie ohromující.

boeing-737-airplane-restaurant-china-2-1020x610

Zdroj: Inhabitat

Ojedinělá restaurace stála celkem 35 milionů jüanů (cca 5,28 milionů dolarů). A pouze 3 miliony jüanů (cca 452 tisíc dolarů) byly náklady na přepravu a celní poplatky. Tím se stává Lilly Airways jednou z nejdražších restaurací.

airplane-restaurant03-889x592

Zdroj: Inhabitat

airplane-restaurant02-889x592

Zdroj: Inhabitat

Zdroj: Inhabitat

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru