V čele marketingového týmu Mall Group stojí Sean Gaddis

Marketingový tým ve společnosti Mall Group vedl doposud David Arzt. Ale nyní na jeho místo nastupuje Sean Gaddis, který působil ve firmách jako AVG, Skype či eBay. V Mall Group bude mít na starosti zlepšování zákaznických zážitků.

Sean Gaddis se bude starat nejen o Mall.cz, ale i o ostatní vertikály, které bude postupně integrovat pod jednotnou marketingovou strategii. Zcela nová strategie by měla být implementována během dubna, přičemž bude zaměřena zejména na příběhy a zážitky z nakupování.

Sean Gaddis v oblasti e-commerce a marketingu pracuje už několik let. Během své kariéry byl dva roky šéfem Value Creation Teamu v Rockaway, kam přešel z pražského AVG. Předtím se podílel na marketingových strategiích ve společnostech eBay a Skype. Dokonce pomohl mnoha startupům s jejich rozvojem.

 „V předchozích dvou letech se nám v Mall Group podařilo vybudovat silný a zkušený tým, který neustále přináší nové nápady a inovace. Nadále se proto chceme se soustředit na neustálé zlepšování zákaznických zážitků při nakupování. Klíčový pro nás bude také obsahový marketing a spolupráce se Social Media Teamem,“ dodává ke své nové pozici Sean Gaddis CMO Mall Group.

Sean Gaddis

Sean Gaddis

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru