V aplikaci Facebook Messenger si můžete zahrát basketbal

Ačkoliv aplikace Facebook Messenger slouží primárně ke komunikaci s ostatními uživateli, od loňského roku nabízí možnost zahrát si také šachy. Stačí do chatu napsat „@FBChess“ a můžete ukázat své šachové umění. Nicméně hra není přizpůsobená dotykové obrazovce, a proto své tahy musíte psát ručně.

S poslední aktualizací aplikace přišla novinka v podobě basketbalu, která je přizpůsobená dotykovým zařízením. Stačí v chatu poslat emotikonu basketbalového míče. A po kliknutí na míč v chatu můžete hrát. Princip hry je naprosto jednoduchý, stačí potáhnutím prstu trefit míč do koše. Ale to by bylo příliš jednoduché. Jakmile dosáhnete deseti bodu, míč se začne pohybovat. Tak jaký máte rekord?

messenger

Zahrajte si basketbal

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru