V aplikace Facebook Messenger si můžete zahrát i kámen, nůžky, papír teď!

A je tady další novinka, díky které si můžete zkrátit dlouhou chvíli s vašimi přáteli. Nedávno jsme vás informovali o tom, že si můžete zahrát šachy nebo basketbal, to ale není vše. Pražské vývojářské studio Ackee vyvinulo aplikaci, díky které si budete moci zahrát i kámen, nůžky, papír a vrátit se tak do dětských let.

Za touto hrou stojí pražské vývojářské studio Ackee, které se jako úplně první studio v České republice pustilo do vývoje aplikací na Facebook Messenger. Musíme říct, že bylo jen otázkou času, kdy se někdo o něco podobného pokusí – s rozšiřováním možností se totiž otevírá i prostor pro tvorbu nových her funkčních přímo uvnitř chatu.

Tvůrci aplikace se pokusí odhalit taktiku jednotlivých uživatelů

Samotná hra je úplně jednoduchá. Stačí aplikaci propojit s vaším účtem, vybrat si kamaráda, s kterým se chcete vydat na souboj a je hotovo. vyzvete na souboj. Poté si vyberte si zbraň (kámen, nůžky, papír) a počkáte, až váš kamarád tah ukončí a konečný výsledek se dozvíte během okamžiku.

Nezbývá nám nic jiného než sledovat, jak se lidé k této legendární hře postaví. Postupem času totiž tvůrci plánují zveřejnit statistiky z proběhlých her a pokusí se zjistit, která možnost je používána nejčastěji, jaké taktiky převládají nebo jaké jsou rozdíly mezi uživateli z různých koutů světa.

RPS_chat

Takže pokud chcete být o krok napřed a překvapit své přátelé něčím novým, stáhněte si do svého mobilního telefonu aplikaci, která vám umožní si zahrát tuto skvělou novinku. Aplikace je dostupná v Google Play a App Store.

Komentáře

Nahoru