V Anglii existuje fitness klub pro domácí mazlíčky, kteří trpí obezitou

V dnešní době trpí nadváhou jak lidé, tak i domácí mazlíčci. Z tohoto důvodu se britská společnost PSDA rozhodla bojovat proti obezitě čtyřnohých miláčků a založila The Pet Fit Club, což je tzv. fitness pro domácí mazlíčky. Lidé si občas neuvědomují, že mazlíčci trpí právě kvůli nim.

A právě z toho důvodu, se zaměstnanci fitness centra kolikrát nestačili divit, jakými návyky mazlíčci trpí. Mnoho pejsků totiž bylo závislých na neobvyklých potravinách, jako je například pizza, cibulové kroužky nebo sýr.

,,V PDSA víme, jak moc lidé milují své domácí mazlíčky. Bohužel někdy je potřeba podat pomocnou ruku a říct jim, jak by své domácí mazlíčky měli stravovat.” 

fat-animals-lose-weight-obesity-pet-fit-club-pdsa-uk-50

Labrador Duke měl na začátku programu dvojnásobek své obvyklé váhy. V současné době váží 55 kg a vypadá mnohem zdravěji.

fat-animals-lose-weight-obesity-pet-fit-club-pdsa-uk-2

Beagle Bob byl pouliční pejsek, který se stravoval nedojedenými zbytky lidského jídla. Byl tak obézní, že nemohl vrtět ani ocáskem. V The Pet Fit Club zhubl z 40 na 26 kilo.

fat-animals-lose-weight-obesity-pet-fit-club-pdsa-uk-3

Edinburghská kočka Amber trpěla nadváhou o celých 62%. Poté co se jí povedlo shodit nadbytečná kila, stala se mnohem hravějším a spokojenějším domácím mazlíčkem.

fat-animals-lose-weight-obesity-pet-fit-club-pdsa-uk-5

Bobby nejraději jedl jídlo od ostatních lidí, kteří se účastnili různých pikniků. Jeho chamtivý zvyk mu pomohl až na váhu 64 kg, což je dvojnásobek jeho obyčejné váhy.

fat-animals-lose-weight-obesity-pet-fit-club-pdsa-uk-141

Kayla byla závislá na pizze.

fat-animals-lose-weight-obesity-pet-fit-club-pdsa-uk-23

Daisy byla tak líná, že musela byt podplácena šunkou, aby vykonávala to, co páníček chtěl.

fat-animals-lose-weight-obesity-pet-fit-club-pdsa-uk-5-2 fat-animals-lose-weight-obesity-pet-fit-club-pdsa-uk-6 fat-animals-lose-weight-obesity-pet-fit-club-pdsa-uk-8 fat-animals-lose-weight-obesity-pet-fit-club-pdsa-uk-9 fat-animals-lose-weight-obesity-pet-fit-club-pdsa-uk-13 fat-animals-lose-weight-obesity-pet-fit-club-pdsa-uk-102Zdroj: Boredpanda

Komentáře

Nahoru