V Amsterdamu se otevřel hotel pro hráče

Tento týden se v Amsterdamu otevřel hotel, který se plně oddává hráčům. The Arcade Hotel se nachází v městské části De Pijp. Disponuje celkem 36 pokoji, přičemž každý pokoj je vybavený konzolí a různými hrami.  

Jestliže nechcete celý den trávit na pokoji, můžete použít ruční konzolu. Najdete ji buď na recepci, nebo v hotelovém baru. Součástí hotelu je knihovna komiksů a flotila jízdních kol. Jakmile si budete chtít odpočinout od hraní her, stačí si půjčit kolo a projet se v přírodě.

the_arcade_hotel_amsterdam_gaming07

Můžete si zahrát jakoukoliv hru.

Ačkoliv se turisté vydávají do Amsterdamu za poznáním města, v hotelu se mohou ubytovat. Zahrát si pak mohou po náročném dni stráveném procházkou po městě. V hotelu se rádi ubytují milovníci hraní her, kteří cestují do Amsterdamu na služební cestu a chtějí nějak strávit volný čas.

the_arcade_hotel_amsterdam_gaming08

Při příležitosti otevření hotelu se konal turnaj ve FIFA 16.

Při otevření hotelu se konal turnaj ve hře FIFA 16.

the_arcade_hotel_amsterdam_room01

V pokojích se budete cítit dobře.

the_arcade_hotel_amsterdam_room02

Komfort je na prvním místě.

Zdroj / Foto: The Next Web

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru