Dnes vyšlo 15 článků

V americkém McDonald’s budete moct platit selfíčkem nebo objetím

Připravte si svůj nejlepší duckface, protože McDonald’s oznámil, že od druhého února bude jako platbu přijímat selfie portréty! Ano, čtete správně. Den po velkém americkém svátku Super Bowl budete za svůj Big Mac nebo McFlurry moct zaplatit fotkou ze svého předního foťáku.

V Americe právě dnes (1. února) probíhá Super Bowl – finálový zápas severoamerické National Football League v americkém fotbalu. Je to velká událost, na jejíž propagaci se přiživuje nejedna společnost. Přidal se i McDonald’s.

Všichni známe slogan McDonald’s „I’m Lovin‘ It“ a právě na něm je kampaň placení selfies portréty postavena. Máte totiž zaplatit láskou. Kromě selfíček můžete místo peněz nebo kreditky použít i objetí nebo plácnutí high five. A to až do Valentýna!

mcdonalds

Ukažte lásku!

Jenom pro šťastlivce

Nemyslete si ovšem, že bude tenhle způsob placení dostupný úplně pro každého. To by asi McDonald’s pěkně rychle zkrachoval. Akce bude platit pouze v předem naplánovaných časových intervalech, a pokud se vám povede se zrovna do nějakého trefit, zaměstnanec vás na to upozorní a poradí vám, čím zaplatit. Takže ne že se přihrnete do McDonaldu a budete prodavačce cpát svou fotku…

Zdroje: ABC news, BI

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru