Dnes vyšlo 15 článků

V Americe vytvořili neprůstřelné deky, které mají chránit děti před střelbou

V Americe se stále množí případy ozbrojených případů útoků na školy. Na trhu se objevili podnikatelé, kteří chtěli zaplnit mezeru na trhu a začali prodávat speciální deky, které ochrání úplně ty nejmenší před kulkami.

Pro mnohé to může znít až neuvěřitelně. Stačí jeden psychicky nevyrovnaný jedinec a výsledkem jsou ztráty na životech, smutní rodiči a šokovaná veřejnost. Nejsmutnější je fakt, že tento produkt půjde pravděpodobně na odbyt.

b3

Neprůstřelné deky jsou vyrobené z vložek, které jsou běžně používané v armádách a specializovaných policejních jednotkách

Neprůstřelnou deku najdeme pod názvem Bodyguard Blanket a vyrábí ho společnost ProTecht. Deky jsou vyrobené z 8 milimetrových vložek, které jsou běžně používané v armádách a specializovaných policejních jednotkách po celém světě. Tyto neprůstřelné deky jsou dodávány v různých velikostech, děti přece jen rostou jako z vody a za nějaký čas budou potřebovat novou.

Na obrázcích můžete vidět, že deka chrání záda dítěte a to proto, aby při útěku od útočníka neschytali smrtelné zranění. Deka má pouze jedinou chybičku a to takovou, že nechrání celou hlavu. Výrobci nejspíš zapomněli na to, že hlava je pro člověka důležitá část těla.

Bodyguard Blanket se může pochlubit těmito vlastnostmi:

  • Deka se dá jednoduše upevnit na dítě nebo dospělého
  • Je lehká
  • Tato deka dokáže poskytnout rychle řešení pro maximální ochranu během několika sekund
  • Poskytuje bezpečí kdekoliv, kam jdete

b4

Zdroj: Startitup

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru