V 9 letech vydělává více než většina dospělých

Jmenuje se Evan a v 9 letech vydělává částku, kterou mu může závidět většina dospělých. To je vizitka malého Američana, jemuž se ročně na účet (respektive na účet jeho rodičů) přičte na milion dolarů. Zdrojem příjmů je YouTube kanál, který provozuje pod názvem EvanTubeHD. Zde najdete videa, v nichž chlapec recenzuje hračky pro děti. Video kanál má více než milion odběratelů a více než miliardu zhlédnutí. Během pouhých 3,5 let jeho videa viděla sedmina světa.

Vedle kanálu EvanTubeHD provozuje také další dva kanály – EvanTubeRAW (video blog) a EvanTubeGaming. Ve videích můžete vidět kromě samotného Evana také jeho sestru Jillian, která recenzuje hračky pro dívky. Do práce je zapojený dokonce Evanův otec Jared, který se stará o technickou stránku, jako je natáčení a editace videí. A když už rukama Evana prošlo tolik hraček, jaká je pro něj ta TOP? Zaručeně Angry Birds.

evan2

Roztomilé dítě testuje hračky a vydělává…

YouTube partnerský program

Přes milion dolarů ročně vydělává Evan díky YouTube partnerskému programu. V souladu s tímto programem vkládá YouTube do videí partnerů odkazy na reklamy. Mají-li tato videa vysoký počet zhlédnutí a „lajků“, potom se částka může vyšplhat i nad milion dolarů ročně.

Tento článek pro vás může být jakousi inspirací. Stačí mít nápad a je možné vydělávat nemalé peníze již od útlého věku.

Zdroj: BI

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru