V 15 letech vydělává 500 tisíc dolarů ročně

Je jí teprve 15 let a už vydělává víc než vy. Řeč je o 15-leté Noe Mintz. Mezitím co navštěvuje střední školu, tak vlastní agenturu Nannies by Noa na hlídání dětí, která se rozrostla už na 190 klientů v posledních třech letech od svého vzniku.

Mintz si účtuje paušální poplatek 5 dolarů za hlídání dětí, plus si bere 15% z vstupního poplatku, které se obvykle pohybují mezi 64 – 100 tisíci dolary, na platy pro chůvy.

S 25-ti chůvami na plný úvazek a 50-ti dětskými hlídači, kteří pracují v průměru 15 hodin týdně, vydělává dost peněz na to, že si najmula CEO, aby se staral o společnost, mezitím co Noa bude chodit do školy.

150204075405-nannies-by-noa-780x439

Mintz v rozhovoru pro CNN mluvila o skloubení školy s jejím byznysem a řekla:

 “Nejsem nejlepší studentka. Hodně se školou bojuji, ale po dobu, co mám tuhle firmu jsem si uvědomila, že být všeobecně chytrý (ve škole), neznamená být chytrý v podnikání. Snažila jsem se rozjet byznys, abych ve škole dostala větší důvěru.”

“Pokud nám historie něco dokázat, tak bych poukázala na jeden fakt, že úspěšný není ten, kdo je vynikající student” řekla a na otázku ohledně své budoucnosti Mintz jednoduše odpověděla:”Nejdřív musím dokončit střední školu a pak snad spustím další byznys. Uvidíme.”

zdroj:mashable

“You get in life what you have the courage to ask for" - Oprah Winfrey. That's all the matters.

Komentáře

Nahoru