Užívejte si bez starostí, tento přístroj dokáže zastavit tok spermií!

Německý stolař Clemens Bimek vynalezl spínač, který dokáže zastavit tok spermií. Jedná se o tzv. Bimek SLV, což je vynález, který už brzy může způsobit revoluci v mužské antikoncepci.

Německý vynálezce přišel s touto myšlenkou asi před 20 lety právě ve chvíli, kdy sledoval dokument o antikoncepci. Podle časopisu Spiegel, Clemens Bimek vytvořil v roce 2000 patent a v roce 2006 postavil první prototyp této sci-fi věcičky. Navíc od června roku 2009 Bimek sám testuje a stále vylepšuje tento produkt

,,Mnoho lékařů, se kterými jsem to konzultoval mě nebralo vážně. Ale našli se i lidé, kteří mě povzbuzovali a pomohli mi s jejich odbornými znalostmi, „ řekl německý vynálezce Clemens Bimek.

Voperování ventilů trvá přibližně půl hodiny

Celá operace trvá přibližně půl hodiny a probíhá tak, že do semenovodu se implantují malé ventily, které jsou lehko přístupné přes kůži, takže je můžete kdykoliv zapnout či vypnout. Pokud tyto ventily už jednou vypnete, ventil zůstane uzavřený po dobu 3 měsíců, aby se předešlo nechtěnému otěhotnění.

,,Pokud je ventil uzavřený, zabrání spermiím vypuštění po dobu ejakulace,“ uvedl Clemens Bimek.

Další pozitivní zprávou je to, že přístroj je vyrobený z lékařského polyméru s názvem PEEK Optima, takže není nijak zdravotně škodlivý. 

Bez názvu

bimek-switch-2

Zdroj: Startitup

Komentáře

Nahoru