Uživatelé Redditu pomohli truchlícímu tatínkovi

V životě občas přijdou opravdu těžké chvíle. Většinou nám pomáhají zvládat je naši blízcí. Někdy ale potřebujeme pomoci s něčím, co naši blízcí nezvládají. Na koho byste se v takovém případě obrátili? Nešťastný tatínek to zkusil na Redditu. A dostalo se mu neuvěřitelné pomoci, ze které byl sám překvapený.

Nathen Steffel je na Redditu známý jako steffel07. Během víkendu se rozhodl ostatní požádat o pomoc. Sám s Photoshopem moc neumí, a tak to radši nechal na jiných. Opravdu mu totiž záleželo na tom, aby výsledek stál za to.

„Po dlouhém boji v dětské nemocnici mi nedávno zemřela dcera. Vzhledem k tomu, že tam strávila celý svůj život, nikdy jsme ji nemohli vyfotit bez hadiček a trubiček přístrojů. Mohl by někdo z této fotky ty hadičky odstranit?“

puvodni-fotka

A ohlas byl obrovský. Nenašel se jeden člověk, který by z fotky prostě odstranil to, co krásné miminko kazí. Byly jich stovky. A nešlo jen o ty hadičky. Mnoho lidí chtělo tatínkovi pomoct, a tak mu v komentářích posílali krásně upravené fotografie nebo kresby.

sophie

sophie-kresba

Truchlící tatínek z toho je vlastně trošku znepokojen.

„Netoužil jsem po vší té publicitě, chtěl jsem pouze obrázek. Ale dostal jsem spoustu lásky a podpory od úplně cizích lidí.“

Těžký život malé Sophie

Jeho dcera Sophia se narodila 30. května a žila pouhých šest týdnů. Zemřela na nádor jater. Že něco není úplně v pořádku, věděli rodiče už od prvního ultrazvuku. Tehdy si ale ještě nikdo neuvědomoval, jak vážná situace je.

Jakmile se Sophia narodila, zůstala okamžitě v dětské nemocnici v Columbusu a později byla přesunuta do dětské nemocnice v Cincinnati, kde bylo více odborníků na játra. Holčička byla zapsána v čekací listině na nová játra, ale nevydržela a 10. července zemřela.

sop

Mnoha uživatelům Redditu po přečtení tohoto příběhu, který tatínek zveřejnil, ukápla nejedna slza.

„Nemohl jsem usnout, aniž bych se aspoň nepokusil pomoct,“ napsal jeden.

„Musím jít ihned obejmout svého novorozence,“ dodal další.

Když Nathen ukázal některé z upravených fotografií své manželce, rozbrečela se.

„Byl jsem ohromen odpověďmi, které jsem dostal,“ vysvětlil. „Jsme s mou ženou tak moc vděční, že si tolik lidí našlo čas, aby nám poslali buď krásné poselství soucitu nebo úžasnou kresbu. Nemohli mě udělat šťastnějším.“

Jestli se chcete podívat ještě na další povedené obrázky malé Sophie, podívejte se přímo do diskuze na Redditu.

Zdroje: Today, The Mighty

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru