Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Uživatelé Linuxu vítají StorageCraft ShadowProtect SPX!

Administrátoři IT, kteří používají linuxové servery, mají od nynějška přístup k řešení pro zálohování a disaster recovery od jedné z nejdůvěryhodnějších firem v oboru. Dnes bylo oznámeno zahájení prodeje produktu StorageCraft(R) ShadowProtect(R) SPX. Poslední přírůstek k oceňovaným řešením StorageCraft Recovery-Ability(TM) umožňuje uživatelům Linuxu provádět spolehlivé zálohování, migraci, a především obnovení virtuálních i fyzických serverů s OS Linux.

Vlastnosti SPX, které byly do produktu začleněny na základě odezvy od partnerů společnosti StorageCraft, umožňují provádět rychlé a efektivní zálohování celého linuxového systému na úrovni sektorů, které zahrnuje operační systém, aplikace, nastavení, služby i data. A pokud dojde k havárii, může administrátor IT obnovit své systémy během několika minut a tak umožnit podniku nebo organizaci rychle obnovit přístup k jejich systémům a datům.

K vlastnostem SPX patří:

Nově vyvinutý Linux snapshot driver zajišťuje jisté pravidelné provádění záloh.

Nově vytvořené uživatelské rozhraní, které poskytuje detailní informace o vašich Linux zálohovacích úlohách.

Podpora pro Ubuntu 12.04, RedHat Enterprise Linux (RHEL) 6 a CentOS 6.

Nastavitelné plánování pro úplnou flexibilitu zálohování – můžete si vytvořit vlastní plán provádění plných i inkrementálních úloh.

Možnost připojení svazku, obnovy svazku, verifikace záloh a využití StorageCraft VirtualBoot(TM) technologie pro automatické nabootování zálohy jako virtuálního počítače přímo z prohlížeče řetězce záloh nebo z našeho patentovaného “timeline” pohledu.

Další informace o SPX jsou k dispozici na stránce https://www.storagecraft.com/cz/produkty/storagecraft-shadowprotect-spx .

ikona SPX for Linux Datasheet

Kontakt:

StorageCraft CZ, s.r.o.

e-mail: info@storagecraft.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru