Užijte si zimní dovolenou ve velkém stylu: Gucciho Villa Balbiano se objevila na Airbnb

Užijte si zimní dovolenou ve velkém stylu: Gucciho Villa Balbiano se objevila na Airbnb

Filmový příběh v obsazení Lady Gaga, s názvem Klan Gucci, láká do kina spoustu návštěvníků. Filmem hýbe proslulý Gucci House; od dramatu kolem samotného příběhu až po okouzlující styl a výkon Lady Gaga možná hodný Oscara. Ale je tu jedna věc o filmu, o kterém budeme v zimních měsících dlouze přemýšlet, vila u jezera Como. Dobrá zpráva je, že samotná vila je nyní na Airbnb. Je čas popřemýšlet o zimní dovolené.

Film zachycuje skutečný životní příběh Patrizie, bývalé manželky zakladatele Gucci Maurizia Gucciho, která byla v roce 1995 odsouzena za objednávku vraždy svého manžela v Miláně. Film bude vyprávět příběh zločinu a souvisejícího pádu Maisona Gucci. A i když rodina nebyla zrovna harmonická, rozhodně byla velmi okouzlující. Rodinné sídlo by si přál snad každý, kdo film zhlédl. Případně vám postačí fotografie.

Pravděpodobně vás nepřekvapí, že pronájem nemovitosti není lacinou záležitostí, začíná na 1 000 EUR za noc. Honosné sídlo je největší soukromou rezidencí na jezeře, pokrývá 5 akrů včetně luxusních zahrad, venkovního bazénu, soukromého mola a loděnice. Uvnitř je šest apartmánů plných uměleckých děl a starožitného nábytku z londýnských aukčních domů Sotheby’s a Christie’s, včetně křišťálových lustrů a mramorových koupelen.

Zdroj, foto: guccionsale.info

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru