Úžasné fotografie z nové soutěže National Geographic!

Úžasné fotografie z nové soutěže National Geographic!

Oblíbená dokumentární TV stanice National Geografic nedávno ohlásila novou fotografickou soutěž probíhající do 30. listopadu. Přihlásit se může každý – fotograf profesionál i fotograf amatér. Nejlepší fotografie bude náležitě odměněna. Jedná se o pohádkou výhru 10 000$, což je v přepočtu více, než 200 000 korun! Součástí výhry je navíc cesta do studia National Geografic v americkém Washingtonu D.C., kde se výherce stane součástí série přednášek zaškolujících všechny profesionální fotografy této TV stanice.  Chtěli byste se do soutěže zapojit? Stačí se registrovat zde.

Konkurence je opravdu vysoká – momentálně je registrovaných přes 1100 uživatelů! A číslo stále narůstá. A ty jejich fotky… Ty jsou naprosto úchvátné.

Pojďme se podívat na 10 fotografií, které momentálně vedou žebříček oblíbenosti:

1)

1

2)

2

3)

3

4)

4

5)

5

6)

6

7)

7

8)

8

9)

9

10)

10

  A teď pár dalších fotek, tentokrát dle mého vkusu :)

M1

m2

m3

m4

m5

m6

m7

m8

m9

Chcete-li vidět více, podívejte se sem (nutnost registrace)

Zdroje: www.nationalgeographic.com

Štítky: , ,

Student prvního ročníku střední IT školy v Praze. Miluji sport, psaní, jsem pro každou srandu... :D Občas mám trochu dlouhé vedení, ale tak kdyby něco, Bohnice to jistí.. :D Každopádně na tyhle stránky píšu s láskou a hlavně pro lidi.. A jestli se Vám moje články líbí.. Lajkněte to! :D Páč mě dost baví i psychologie a rád se vžívám do pocitů druhých lidí (umm, how awesome :3 :DD), takže vím, že i takováhle blbost dokáže člověka potěšit.. :D .. obzvlášť mě :)

Komentáře

Nahoru