Dnes vyšlo 15 článků

Už víme, jak budou vypadat Snapchat brýle

O tom, že Snapchat chystá vlastní brýle, se mluví už dlouho. Snahy započaly v roce 2014 a od té doby se firmě daří držet věci pod pokličkou. Teď jsme se ale konečně dočkali. Uniklo video, které brýle ukazuje, a dokonce to vypadá, že by mohly být brzy představeny veřejně.

Brýle zvané „Spectacles“ mají na rámu malou kamerku. Na začátku videa, které získal Business Insider, prstenec kolem objektivu svítí, což nejspíš značí, že začíná nahrávat.

Přesně tyto brýle měl na sobě na veřejnosti asi před rokem Evan Spiegel, CEO Snapchatu. Už tehdy se spekulovalo, že to asi bude ta chystaná utajená věc.

spectacles-spiegel

Spiegel se Spectacles

Video končí titulky „Spectacles“ a „Snap Inc.“. Ne náhodou Snapchat krátce po zveřejnění videa řekl Wall Street Journal, že mění své jméno na Snap Inc., a prozradil, že brýle se budou už brzy prodávat. Vyjdou na 129 dolarů (cca 3 000 Kč), což z nich dělá dostupnou hračku.

Možná už brzy v New Yorku

Spekuluje se o tom, že brýle by mohly brzy debutovat v New Yorku. Na jedné budově na Wall Street totiž visí duch Snapchatu s podivnýma očima, které jsou vidět i na konci videa o Spectacles.

newyork-snapchat

Oči symbolizují čočku na brýlích

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru