Dnes vyšlo 15 článků

Už vás Andrej nebabí? Zablokujte si jeho weby

Používáte AdBlock, který vás zbaví otravných reklam? Něco podobného existuje už i na Andreje. Tento chytrý doplněk sice neumí úplně vymazat Babiše z internetu, nicméně upozorní vás, když otevřete nějaký jeho web.

Andrej Babiš má docela silný mediální vliv. V polovině roku 2013 koupil Mafru, čímž pro sebe získal například Lidové noviny, portál iDnes.cz, Mladou frontu Dnes a televizi Óčko. Tvrdil sice, že je to prostě normální investice, nicméně… O tom, že mu média hrají na ruku, není pochyb.

Určitě není náhoda, že se od doby, co koupil Mafru, vyměnili šéfredaktoři i mnozí redaktoři. Na nejvyšších pozicích sedí přátelé Babiše. A publikované informace? Ty samozřejmě kopírují Babišovy zájmy.

Už vás to nebabí?

Tak prostě tato média přestaňte sledovat. Proč byste měli číst Babišovy weby a přinášet mu tak do kapsy další peníze, které mu plynou z inzerce?

ab-blocker

Když si nainstalujete rozšíření AB Blocker do Google Chromu, budete okamžitě upozorněni, pokud si otevřete stránku média patřícího Babišovi.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru