Už vám lezou Pokémoni krkem? Nainstalujte si toto rozšíření do Google Chrome

V posledních dnech internetem a sociálními sítěmi hýbe fenomenální mobilní hra jménem Pokémon GO. Každý den se objevují články a statusy na sociálních sítích, které se týkají chytání digitálních zvířátek. Nicméně někteří uživatelé nepřišli této mobilní hře na chuť. A pokud patříte mezi odpůrce, potom oceníte rozšíření pro internetový prohlížeč Google Chrome.

Při prohlížení webových stránek už nemusíte narazit ani na jednoho Pokémona. Stačí si nainstalovat rozšíření do prohlížeče Google Chrome jménem Pokémon NO!, díky kterému se vám už nezobrazí ani jeden článek o Pokémonech.

Odstraní se nadpisy, texty, ba dokonce obrázky. Namísto článků či statusů s tématem této hry se objeví pouze bílá plocha. Dokonce můžete sledovat, kolik referencí bylo na stránce zablokovaných. Je pouze na vás, zda je to ideální cesta, jak se zbavit šílenství jménem Pokémon GO.

pokemon rozsireni

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru