Dnes vyšlo 15 článků

Už se není třeba bát reklamací

Už se není třeba bát reklamací

Jistě již každý z vás řešil nějakou reklamaci. Ať už se jedná o reklamaci notebooku, obuvy či dokonce oblečení, většinou to není zrovna zábava. Prodejci se totiž často snaží najít důvody, proč reklamace není možná. Pokud jste přesvědčeni, že jste v právu a nemáte sílu na vyřízení reklamace, tak se podívejte na tento nový český startup Zaruku.cz

Tento nový český startup totiž nabízí vcelku originální službu – vyřídí za vás reklamaci, takže se nemusíte nad ní zbytečně nervovat.

„Rozbil se vám zip u tašky? I to je důvodem k reklamaci. Tašku na obrázku nám dnes vrátili úspěšně opravenou“ uvádí u této fotky na svém Facebook profilu

„Rozbil se vám zip u tašky? I to je důvodem k reklamaci. Tašku na obrázku nám dnes vrátili úspěšně opravenou“ uvádí u této fotky na svém Facebook profilu

Celé to funguje v pár krocích. Jako první na stránkách vyplníte reklamační formulář. Poté se s vámi domluví na termínu, kdy si od vás mohou převzít zboží. Při převzetí zboží musíte podepsat smlouvy, aby mohli reklamaci vyřídit za vás.

Poté se o té reklamaci už kompletně stará Zaruku.cz. Pokud se jim to podaří, tak zaplatíte příslušný poplatek:

Cena výrobku Cena úspěšné reklamace
100-1500 Kč 90 Kč
1500-8000 Kč 190 Kč
8000-15000 Kč 290 Kč
15000-40000 Kč 500 Kč

Pokud má výrobek cenu větší než 40 tisíc korun, tak cena úspěšné reklamace je dohodou. Pokud se jim ale nepodaří reklamaci uplatnit, tak nemusíte nic platit.

Zaruku.cz ale kromě této služby chystá i další věci. Na stránkách mají uvedeno, že připravují:

  • osobní profil se soukromým přehledem vašich zakoupených produktů a jejich reklamačních lhůt
  • cloudové úložiště záručních listů, abyste je měli vždy po ruce a připravené k vytisknutí
  • katalog nejčastějších vad reklamovaného zboží
  • katalog nejvstřícnějších firem ohledně záruk

Nicméně tato služba má zatím jednou velkou nevýhodu – funguje pouze v Praze a okolí. Kdy se rozšíří do dalších částí republiky zatím není jasné.
 Zdroj: zaruku.cz

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru