Dnes vyšlo 1 článků

Už nemusíte na demonstraci osobně, stačí si zaplatit zástupce

Už nemusíte na demonstraci osobně, stačí si zaplatit zástupce

Firmy, které poskytují možnost pronajmout si vlastního dvojníka vzniká stále víc a každá se uživí. Dvojník za vás může naplánovat dovolenou, koupit květiny, vyřídit záležitosti na úřadech, a nebo vystát frontu v obchodě. Francie je ještě dát a nabízí službu zástupce na demonstrace. 

Ve Francii se odehrává stále více demonstrací, proti vládě, proti uprchlíkům apod. Hodně demonstrací seodehrává na vzdálenějším místě od člověka, který by na demonstraci chtěl nebo mu zrovna nesedí čas konání a nemůže se tedy demonstrace účastnit. S těmito problémy zatočí projekt jednoho Franzouze ze středozápadu země. Jeho nápad spočívá v tom, že si můžete objednat zástupce, který vás na demonstraci zaskočí – samozřejmě mu za jeho účast zaplatíte.

Snímek obrazovky 2019-05-05 v 21.42.25

Zakladatel se jmenuje Grégoire Laugier a obhajuje svůj projekt takto: “Když žijete daleko od Paříže, je složité dostat se na manifestace do hlavního města. A doprava je drahá. Jenže když chcete, aby nějaká demonstrace měla smysl, musíte tam být.” Webová stránka přes níž si můžete službu objednat se jmenuje Wistand. A kolik taková služba stojí? Za jednu hodinu účasti svého zástupce zaplatíte v přepočtu 385 Kč, tedy 15 eur. Můžete najatého zástupce pověřit pořizováním videí a fotografií. Jednak abyste vy sami měli nějaký výstup a zároveň důkaz, že byla služba správně vykonána.

Laugier za zprostředkování služby inkasuje 20 procent z každé transakce. Svůj web přirovnává k počátkům internetových seznamek. “Nejprve to šokovalo, a dneska jsou tam všichni”. Škoda, mže tato služba nefunguje i v naší republice. Zítra v 18:30 se na Staroměstském náměstí koná demonstrace za nezávislost justice. Kolik z vás by tam za sebe poslalo svého dvojníka?

 Zdroj, foto: facebook.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru