Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Už máte své tričko s vtipným potiskem?

Určitě už jste osobně na někom viděli tričko s nápisem, který vás opravdu donutil k úsměvu. Skvělé je, že takových triček existuje opravdu spousta a každý si vybere něco z oblasti, která ho zajímá. A protože se tato trička většinou nedají koupit v běžném obchodě, šance, že bude mít někdo stejné jako vy, je mizivá.

Proč si vlastně koupit vtipné tričko?

Možná není vhodné nosit trička s vtipným potiskem formálního či obchodního prostředí, ale určitě sami vymyslíte desítky situací, ve kterých vám přinesou výhody.

1. Sociální výhody

Zaujmete na každé párty, na večírku nebo rockovém koncertu. Lidé se na vás (nebo minimálně na vaše tričko) budou usmívat, budou vám ho chválit a komentovat. Snadněji se s nimi dáte do hovoru a třeba potkáte někoho, kdo bude s názorem, který máte na svém tričku, souhlasit.

Upozornění: Je třeba dodat, že pokud bude váš slogan někoho urážet, musíte se připravit na potenciální hádky. Jen si představte, že potkáte nějakého jablíčkáře s tímhle tričkem, ve kterém logo Androidu čůrá na jablíčko…

2. Vaše nálada

Každý den se najdou stovky věcí, které ovlivňují vaši náladu. Jednou z klíčových je i volba oblečení. Trička s potiskem mají na náladu rozhodně pozitivní vliv, protože na nich obvykle nosíte něco, co máte rádi.

too-lazy

3. Vyjádření názoru

Na to pozor. Lidé to budou brát tak, že se s tím, co máte na tričku, ztotožňujete. Vyvarujte se tedy úplných hloupostí. Když budete mít na tričku, že nesnášíte lidi, co brzy vstávají, pravděpodobně si o vás každý udělá představu, že se o víkendu budíte akorát k obědu.

Upozornění: Občas prostě ne všichni vaše tričko pochopí. Například slogan, že je vám jedno, co si o vás myslí ostatní, protože James Blunt si myslí, že jste překrásní, je skvělý. Jenže kdo nezná jeho píseň „You’re beautiful“, určitě bude jen nechápavě zírat. Buď si tedy vyberte tričko, který pochopí každý, nebo sáhněte po takovém, které si dokážete obhájit.

james-blunt

Komentáře

Nahoru