Už máte připravenou firemní novoročenku?

Myslíte si, že je ještě brzy? Nikoliv. V říjnu už začíná být nejvyšší čas řešit všechno, co se týká Vánoc a nového roku. Tedy aspoň pokud se chcete vyhnout největšímu návalu. Když si necháte zhotovit své novoročenky u nějaké větší a známé společnosti, je dost možné, že před Vánoci tam budou mít docela frmol.

Novoročenky, nebo také „péefka“, se v českých zemích posílají už od 19. století. Tehdy to byla pochopitelně výsada bohatších vrstev, ale během následujícího století se dostala i k měšťanům. Dnes si je posílají všichni od přátel až po firmy. Zatímco přátelé v 21. století volí v drtivé většině elektronickou formu (e-mail, SMS zpráva, Facebook a další prostředky), firmy si stále posílají fyzická, papírová přáníčka. Občas to bývají hotová umělecká díla.

Čím hezčí novoročenka 2017, tím víc zaujmete

Záměr firem, které posílají novoročenky, je zřejmý. Kdyby poslali e-mail, mnoho adresátů jej ani neotevře. Zatímco když zašlou papírovou novoročenku, je pravděpodobné, že si ji aspoň někteří adresáti dokonce vystaví. Ti ostatní aspoň rozlepí obálku, prohlédnou si hezký výtvor a vzpomenou si na firmu, která jim ho poslala. Firmy posílají novoročenky věrným zákazníkům, svým partnerům a korporacím, s nimiž spolupracují.

novorecnka2

Vaše novoročenka 2017 by měla stát za to

Jelikož je účelem ohromit a ukázat se v dobrém světle, rozhodně se vyplatí nechat tvorbu novoročenky 2017 na odbornících. Samozřejmě že nějaké to přání k novému roku byste zvládli sestavit i sami, ale profesionálně by to nevypadalo. Nezdařilé pokusy jsou možná ještě horší než žádné pokusy.

novorocenka

Chcete-li zajistit, aby právě vaše letošní novoročenka 2017 vypadala skvěle, objednejte si ji u společnosti Kyoprint. Jejich vyřezávaná PF vypadají úchvatně. Ale nebudeme vám dál popisovat to, co je lepší vidět na vlastní oči. Podívejte se na jejich novoročenky 2017. Z více než 1 000 návrhů si určitě taky něco vyberete.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru