Už dnes si můžete vyzkoušet nový Office 2016, přestože oficiálně vyjde na podzim

Microsoft Office je program původně určený výhradně pro počítače. Nicméně dnes je Office dostupný na mnoha platformách a přenosných zařízeních. Microsoft poskytuje Office pro iOS a Android tablety a vylepšil také verzi pro Mac a iPhone. Inovace se dočkala také webová verze. S dokumenty tak můžete pracovat kdekoliv.

Ředitel marketingového oddělení Jared Spataro na firemním blogu napsal, že nadále je nejpodstatnější desktopová verze pro počítače.

Office

Vyzkoušejte nový Office 2016

Oficiální verze vyjde na podzim

V letošním roce na podzim se na trhu objeví vylepšená verze programu Office s označením 2016. Před pár dny však Microsoft zpřístupnil zkušební verzi připravovaného kancelářského balíku. Můžete se těšit na celou řadu vylepšení a nechybí ani OneDrive cloudové úložiště, díky němuž budete mít dokumenty dostupné na všech zařízeních. A také můžete pracovat na dokumentech, u nichž naživo uvidíte kdo, co a kde právě dokument upravuje. Nechybí ani paleta dalších novinek.

Edit-Office-691x600

Prostředí Office 2016

Office 2016 se neustále zlepšuje a současná testovací verze neobsahuje všechny funkce, které se objeví v oficiální verzi. Každý měsíc se však v Office 2016 objeví nové funkce. Už dnes můžete vyzkoušet tento nový kancelářský software a ke stažení se nabízí zde. Avšak nová testovací verze občas nefunguje, jak by měla.

Excel 2016

Nový Excel 2016

Zdroj: Venture Beat

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru