UX designér Martin Svoboda přechází z IBA CZ do Lundegaardu

Martin Svoboda, který doposud působil jako analytik ECM Business ve společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech, přechází do společnosti Lundegaard

V pozici UX designéra bude mít na starosti analýzu a návrh portálových řešení postavených na platformě Liferay a bude se podílet na podpoře nově vznikajícího Java Portal & Integration Delivery Centrum.

14329006_10210368311065578_990445958_n

Martin Svoboda

Martin Svoboda dříve působil jako business analytik ve společnosti Konica Minolta Business Solutions, kde měl na starosti pre-sale a analytickou fázi projektů. A předtím pracoval více než tři roky ve společnosti IBA CZ nejprve jako asistent projektového manažera a poté jako business analytik.

Během své kariéry se podílel na rozsáhlé migraci portálu GE Money Bank (nyní Moneta Bank), který využívá platformu Liferay, a na budování intranetového portálu pro Českou kancelář pojistitelů.

Martin Svoboda vystudoval Masarykovu univerzitu v Brně, a to konkrétně magisterský program Service Science, Management and Engineering.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru