Útoky od Anonymous budou dále pokračovat!

Útoky od Anonymous budou dále pokračovat!

Čeští a Slovenští přívrženci Anonymous chtějí v útocích na webové stránky pokračovat do té doby, než poslanci nezaručí, že protipirátskou smlouvu ACTA nepodepíší.

Vyplývá to z vyhlášení, které hackeři vydali včera večer. „30. ledna jsme pokračovali v protestu proti plánovanému podepsání mezinárodní smlouvy ACTA. Odstavili jsme slovenské weby Národní rady, Ministerstva financí, Ministerstva vnitra a Ministerstva spravedlnosti,“ vysvětluje skupina Anonymous. „V odstavování webů budeme pokračovat dokud se členové Vlády ČR a SR nezaručí svým občanům, že tuto smlouvu nepodepíší.“

Anonymous také uvedli, že útoky na státní weby proběhli mimo pracovní dobu ve večerních hodinách, tak aby omezili možné poškození na minimum. „Naše úmysly jsou čisté  a bojujeme za práva a svobodu, bojujeme za lidi,“ prohlašuje Anonymous ve své zprávě.

Zdroj: imgur.com

Štítky: ,

Redaktor je studentem všeobecného gymnázia v Prachaticích a věnuje se především vývoji webových stránek a copywritingu. Začínal zde jako redaktor rychlých zpráv a u toho zůstal až do dnes. Začátkem března se stal šéfredaktorem Objevit.cz.

Komentáře

Nahoru