Dnes vyšlo 15 článků

Úspěšný český startup Talkey dokáže zabránit přečtení e-mailu i na dálku

Český bezpečnostní startup Talkey umí mimo základní funkce i evidovat počet otevření e-mailu, automatické zavření zprávy po určitém čase, zákaz přeposílání nebo nemožnost otevření e-mailu po určeném datu. Další výhoda je ta, že Talkey nevlastní speciální šifrovací klíče u sebe, což znamená, že budoucí přístup k e-mailu má vždy jen příjemce a odesílatel. 

Celý proces funguje na principu speciálního softwaru, který je nainstalován na USB disku. USB stačí jednoduše připojit. Jakmile budete mít USB připojení, začne probíhat kompletní ochrana jakékoliv běžné e-mailové schránky, a navíc i dat na disku a v cloudu. Celý proces šifrování tak probíhá automaticky, pomocí technologie RSA Encryption Standard 2048 bit v kombinaci s 3DES.

S Talkey zvládnete mnoho důležitých věcí

Screenshot_3

Na výběr máte základní nebo premium verzi

Základní verzi si můžete stáhnout na internetových stránkách Talkey, kde jí nabízí zcela zdarma. Tuto službu nyní využívá zhruba tisíc uživatelů. Jako další alternativy potom máte na výběr Premium verzi, která se pohybuje od 1,25 do 12,5 eur za měsíc. Tato verze se od té základní liší pouze nabízenými funkcemi.

reference-logo-talkey_02

Zdroj: Talkey

 

Komentáře

Nahoru