Úspěch společnosti Pizza Hut: 1 mil. dolarů za pizzu prodanou přes Xbox 360

Společnost Pizza Hut dosáhla na tržbu 1 milion dolarů za prodej pizzy prostřednictvím on-line dodávky realizované přes aplikaci na Xbox 360. Herní konzole je mezi uživateli velmi oblíbená a jde vidět, že se jejích služeb nemusí využívat pouze na hraní skvělých a poutavých her. Pizzu miluje spousta lidí, tak proč si ji neobjednat tímto jednoduchým způsobem?

Pizza

Neuvěřitelná suma za 8 měsíců

Společnost Pizza Hut se rozhodla pro prodej pizzy tímto způsobem v dubnu loňského roku. Od zahájení prodeje uběhlo tedy 8 měsíců a tržba 1 milion dolarů je doslova neuvěřitelná.

Objednávky hlavně o víkendu

Pokud bychom měli najít nějakou dobu, kdy se pizza prodávala nejčastěji, pak by to byl logicky víkend. Právě tehdy si často hráči užívali volných chvilek na Xboxu a potřebovali se rychle najíst.

Pozoruhodný je i fakt, že celkem 11% lidí, kteří si takto objednali pizzu, využilo online objednávek úplně poprvé.

xBOX 360 a Pizza Hut

Počítá se expanzí na další konzole

Společnost Pizza Hut je pochopitelně s prodejem pizzy nadmíru spokojená a počítá s jeho rozšířením na další konzole. Začátkem ledna ostatně Pizza Hut oslavila 20. výročí od první on-line žádosti o rozvoz pizzy, která byla uskutečněna v roce 1994 prostřednictvím PizzaNet služeb.

První objednaná pizza byla extra sýrová s feferonkami a houbami.

Zdroj: https://mashable.com/2014/01/09/pizza-hut-xbox-1-million/?utm_cid=mash-com-Tw-main-link
          https://www.technotwinkle.com/pizza-hut-app-for-xbox-360/

Zkušený učitel na základní škole, který se zajímá o vše možné i nemožné. Copywriter orientující se na různou tematiku. Spoluvlastník úspěšného webu www.inzahrada.cz a majitel webů www.nasdum.eu,www.nasezahrada.com,www.filmyprokazdeho.eu a dalších. Svými texty snad nikoho neunudím a budou se líbit...

Komentáře

Nahoru