Dnes vyšlo 1 článků

Úspěch na Twitteru i Instagramu. Muž jako hora obletěl sociální sítě i internet. Přezdívá se mu však Tree Man.

Co byste volili raději? Mít obrovské svaly nebo 2 metry výšky? Pokud tyto atributy spojíte, předurčuje vás to k tomu, stát se oblíbencem na sociálních sítích. Pokud svoje přednosti navíc vtipnou cestou provážete s PR, úspěch na sebe nenechá dlouho čekat. Na Instagramu ho sleduje už přes 500 000 lidí a velice záhy se stal úspěšným i na Twitteru. Věříme, že na nedostatek klientů si tudíž Danny Jones nestěžuje.

Trenér fitness Danny Jones

V poslední době obletěly internetem fotografie Danny Jonese. Jedná se o 31 letého fitness trenéra z Jižní Kalifornie. Díky své výšce dříve pracoval jako profesionální basketbalista. Nicméně poté ho zlákal svět fitness a dnes se raději živí jako osobní trenér.

danny-jones-maly

Víme, dva metry výšky nejsou až takový extrém, ale Danny Jones tohoto faktu chytře využil a nafotil záběry, na kterých vypadá naprosto monumentálně.  Na Instagramu totiž začal chytře sdílet fotografie ze stísněných prostor, kde vypadá opticky ještě tak minimálně o půl metru vyšší.

Poukazuje tím na problém vyšších lidí s určitými situacemi. Kupříkladu je pro něj problém samotná standardní výška dveří, kdy musí dbát nutné obezřetnosti, aby nenarazil hlavou do futra. Není si schopen dojít na toaletu v letadle – jednoduše se do ní nevejde. Problémem je pro něj kupř. i výška stropu nad jeho schodištěm doma. Co se týče běžných postelí, obvykle mu zůstávají chodidla ve zduchoprázdnu.

Na Twitteru si Dannyho všimli také a jedna z jeho fanynek mu vytvořila koláž, kam připsala: „To není chlap, to je strom.“ Odtud ona přezdívka Tree Man. Příspěvek se začal šířit poměrně rychlým tempem a tato přezdívka už mu zůstala. Přijde vám jeho život těžký? My bychom popravdě klidně měnili.

Jako příklad uvádíme několik jeho příspěvků:

danny tree prostor nad schody

danny tree letadlo

danny tree postel  danny tree motorka  danny tree světlodanny tree noha 2

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru