Ušetřete za oblečení nakupováním online

Neustále zbytečně utrácet za oblečení je zcela normální, aspoň pokud jste žena. Pak máte totiž takové to nutkání si zase něco koupit a zbytečný pocit, že nemáte co na sebe. Váš šatník je přitom ale zcela plný…

Proč si ženy neustále kupují nové a nové oblečení? Protože jim to diktují média. Však se podívejte kamkoliv kolem sebe. V televizi, na sociálních sítích, v magazínech, na billboardech vidíme modelky se špičkovou postavou a v drahém oblečení podle posledních módních trendů. Společnost nastavila tenhle ideál krásy, kterému se chce každá podobat.

A pak je tu ještě jeden důvod. Každá žena chce být lepší než její sokyně. Drahé kabelky od světoznámých návrhářů si opravdu nekupuje proto, aby se zalíbila mužům. Chce udělat dojem na ostatní ženy, které potká, a dát jim najevo, kdo tady má navrch.

No jo, jenže jak toho docílit a nepřijít při tom na mizinu?

Nakupujte online ve slevách

I oblečení a doplňky luxusních značek se dají sehnat za příznivé ceny. Dosáhnout toho lze například využíváním slev na internetu. O tom, že existují slevové portály, kde najdete vouchery, kódy a jiné tipy jak ušetřit, jste možná již slyšeli. Ale věděli jste, že existuje něco takového pro luxusní značky?

Alternativa pro luxusní oblečení se jmenuje Bonanzer a působí nejen v ČR. Když si ale do jejich vyhledávacího pole zadáte Czech republic (nebo přímo Praha), bez problémů dostanete výsledky, které potřebujete. Velké slevy má teď například Gant (Pardubice, Jihlava, Hradec Králové a další česká města) či Clarks. Geox už má podzimní kolekci a Karen Miller krásnou sadu doplňků.

bonanzer

„Bonanza“ – slovo, z nějž vznikl název Bonanzer, znamená „velký zisk“. Tak neváhejte, zamiřte na Bonanzer.com a šetřete. Z drahých luxusních kousků ušetříte stovky korun, někdy třeba i tisíce. A za ty si budete moct koupit další oblečení. To se vyplatí, ne?

Komentáře

Nahoru