Ušetřete při zařizování gastro provozovny díky gastro bazaru

Přemýšlíte o vybudování gastro zařízení? Plánujete si vybavit například pizzerii nebo malou restauraci? A současně chcete, aby vybudování tohoto gastro zařízení nebylo enormně nákladné? Pak můžete využít i služeb gastro bazaru, který ušetří vaši peněženku.

Kuchyňské vybavení není levná záležitost

Majitelé a provozovatelé restaurací, jídelen, závodních kuchyní, zkrátka gastro provozů, potvrdí, co obnáší největší částku pořizovacích nákladů takové gastro provozovny. Je to ono takzvané „kuchyňské“ vybavení. Odpovídající kvalitou, nezávadné a umožňující zařídit gastro provozovnu, která splní nároky jak technické, tak hygienické. Nemluvě o bezpečnosti práce personálu a dalších podstatných kritérií. Většina provozovatelů gastro provozoven se tedy přiklání k pořízení vybavení technologie novým zařízením. Ano, je to určitá záruka splnění výše jmenovaných požadavků. Rozsáhlý přehled pro vybavení gastro provozů nabízí na svých internetových stránkách Gastro centrum Písek.

Snižte pořizovací náklady

Není ale od věci poznamenat, že i tyto pořizovací náklady do vybavení gastro provozů lze určitým způsobem snížit. A uspořené pořizovací náklady tak investovat do jiného vybavení provozovny. Jak je to prakticky možné? Cestou k zmíněné úspoře pořizovacích nákladů kuchyně, pekárny, masny a jiných, je využití nabídky, kterou poskytuje Gastro bazar na gastrocentrum-písek.cz.

Využijte gastro bazar

Co tedy nabízí takový gastro bazar? Gastro bazar nabízí starší, ale plně funkční a málo používané výrobky. Výrobky z řad jak českých, tak i zahraničních výrobců gastro vybavení. Veškerý nabízený sortiment je se zárukou a plně funkční. Přitom úspora pořizovacích nákladů se mnohdy pohybuje v řádu desetitisíců, oproti ceně výrobku nového. Proto je nabídka zajímavá například pro začínající provozovatele gastro provozoven a podobně. Lze tak snadno a s úsporou profesionálně vybavit například restauraci, školní kuchyni, pekárnu, pizzerii nebo jinou gastro provozovnu.

Služby Gastrocentra Písek

Na nabízený sortiment firma nabízí záruční i pozáruční servis. Dále je v nabídce Gastrocentra i poradenská služba, včetně možnosti odborného zaškolení personálu s prací s gastro zařízením, které vyžaduje složitější obsluhu. V nabídce Gastrocentra je i možnost nechat si navrhnout nejlepší řešení gastro provozovny, od projektu až po konečnou montáž.

Pokud vás nabízený sortiment gastro vybavení, včetně zajímavých cen v gastro bazaru, zaujal, navštivte internetové stránky prodejce a můžete se pustit do vybavování své nově budované restaurace či pizzerie.

Štítky: ,

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru