Ušetřete při vašem podnikání

Začátky podnikání nejsou jednoduché. Kromě zařizování nejrůznějších povolení, vyřizování živnostenského listu, ohlašování podnikání, zakládání společnosti či běhání po úřadech, jsou spojeny také s nemalými investicemi do vybavení provozovny či kanceláří. Naštěstí se dá nejen v začátcích, ale i v průběhu podnikání na některých věcech či činnostech poměrně hodně peněz ušetřit.

Virtuální sídlo společnosti

Věděli jste, že pokud nechcete, nebo si nemůžete z nějakého důvodu pronajmout nebo zřídit vlastní administrativní prostory, pak můžete mít oficiální sídlo jen virtuální? A to dokonce i mimo území České republiky. Přemýšlíte nad tím, které zahraniční město by vám dodalo prestiž a zároveň podstatně snížilo náklady za pronájem administrativních prostor, jejich zařízení a provozování? Zavítat můžete virtuálně například k našim nejbližším sousedům, na Slovensko. A jak na to? Stačí si zadat do vyhledávače výraz „zabezpečíme vám sídlo společnosti“ a vaši firmu můžete virtuálně přestěhovat třeba do Bratislavy.

Zařizování kanceláře

Ať už budete mít vlastní kancelář, nebo jen virtuální a budete pracovat například z domu, budete tak jako tak potřebovat alespoň základní kancelářské vybavení. Rozhodně se neobejdete bez počítače nebo tabletu, mobilního telefonu a připojení k internetu. A nezapomeňte na tiskárnu. I když třeba nebude tisknutí dominantní činností při vašem podnikání, jsou věci, které prostě vytisknout budete muset. Je pak jen na vás a vašich potřebách, zda zvolíte inkoustovou nebo laserovou tiskárnu, černobílou nebo barevnou, nebo multifunkční zařízení, které plní zároveň i funkci kopírky a scanneru.

A když už budete tisknout, budete také potřebovat náplně do tiskárny. A i na těch se dá ušetřit. Chcete-li kvalitu, ale i rozumnou cenu, pak zvolte tonery HP za výhodnou cenu. Laserové tonery i inkoustové cartridge značky Hewlett Packard jsou skvěle kompatibilní se všemi tiskárnami HP a vy tak získáte kvalitní tonery za velmi příjemnou cenu.

Ať už se tedy pouštíte do podnikání, nebo již máte firmu rozjetou, vždy se dají nalézt způsoby, jak ušetřit na některých nákladech či činnostech. Stačí se jen obrátit na správné firmy a dodavatele.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru