Ušetřete při opravě vašeho automobilu

Také vlastníte automobil a doslova se bojíte dne, kdy se porouchá, a vy budete muset navštívit servis? Pokud ano, není třeba mít velké obavy. A to samozřejmě z toho důvodu, že oprava dnes už nemusí být nijak drahou věcí.

Jako příklad uvedeme, že zabezpečujeme repas turba. Ačkoliv je turbo samotné poměrně drahým dílem, v rámci jeho repasu můžete výrazným způsobem ušetřit. Máte totiž jistotu, že bude fungovat naprosto spolehlivě a bezproblémově. A tak se rozhodně není čeho bát. Navíc ušetřené náklady mohou skutečně jít až k několika tisícům korun.

Ideální je návštěva neoriginálního servisu

Na čem také můžete výrazně ušetřit, to je samozřejmě i práce. Dnes platí, že nejdražší je v segmentu autorizovaný servis. Tedy takový, který dnes provozuje automobilka, od které máte vaše auto. Jsou ale i servisy neoriginální, které provozují běžní živnostníci. A ti jsou logicky levnější. I přesto ale nabídnou stejnou kvalitu prací, stejně jako kvalitu náhradních dílů. A to ať už jde o různé drobnosti, jako nové hadice pro automobilový průmysl, nebo třeba díly motoru. Často samozřejmě nabídnou i bohaté zkušenosti, nebo prvotřídní vybavení. Říci také musíme, že k nim lze přijet i v rámci garanční prohlídky a nebát se ztráty případné záruky. I to je plus, které jim jasně hraje do karet.

car

Nezapomínejte také na záruky

Ať už je vaše porucha jakákoliv, vždy nezapomínejte na to, že máte jak na použitý náhradní díl, tak samozřejmě i na práci jako takovou zákonnou záruku. I proto se nemusíte bát, že opětovná porucha stejné věci bude znamenat další finanční vydání. Právě naopak. Na druhou stranu díky kvalitě náhradních dílů, a to i těch neoriginálních se mnohdy není čeho bát. A to ať už jde třeba o kvalitní rychlospojky, nebo celou řadu dalšího sortimentu, který může s opravami souviset. Jsou to třeba:

  • Ložiska

  • Klínové řemeny

  • Gufera

Fotka: Flickr –brake team

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru