Dnes vyšlo 15 článků

Ušetřete náklady na podnikání díky virtuální kanceláři

Hledáte atraktivní adresu pro vaši kancelář nebo firmu? Potřebujete zajistit více kanceláří například v různých městech, a to vše s fungujícími službami a administrativní agendou? Místo, kde budete mít fungující sekretariát, kam vám bude zasílána pošta a podobně. Nebo podnikáte prostřednictvím internetu a potřebujete získat adresu, coby sídlo společnosti, pro zapsání do živnostenského rejstříku? Pokud jste odpověděli na většinu vyřčených otázek ano, pak by vás mohla zaujmout taková věc, jako je virtuální kancelář.

Zajistěte si virtuální kancelář

Takovou službu vám dokáže poskytnout například společnost Central Office. Využitím služby virtuální kancelář tak nezískáte pouze oficiální sídlo firmy, ale nevynakládáte tak vysoké náklady související s provozem stálé kanceláře. Což je výhodou nejen pro začínající podnikatele, ale i v případě, kdy většinu svého času trávíte na cestách nebo pracujete z domova. Máte tak fungující klasickou kancelář, ale bez nutnosti vaší fyzické přítomnosti. Nemluvě o výhodách, že vaše sídlo společnosti uvedené na atraktivní adrese, získá prestiž v očích obchodních partnerů.

Vše, co potřebujete

Virtuální kancelář vám přináší vyškolený personál starající se o každodenní servis pro klienty, získáváte kancelářské prostory pro jednání. K dispozici jsou služby nejen recepce, ale i správa a evidence pošty či telefonních hovorů. Kromě správy a zprostředkování virtuálních kanceláří máte prostřednictvím Central Office i zkušeného poradce v problematice, pokud uvažujete například o založení s.r.o. Obdržíte jak informace, tak i zajištění služby pro vytvoření vaší společnosti.

Společnost na klíč

Další z nabízených služeb je projekt ready made společnosti, což jsou firmy na klíč. Je to vlastně určitá forma předpřipravené firmy pro její další prodej zájemcům z řad začínajících, nebo i již fungujících, podnikatelů nebo firem. Využitím těchto služeb ušetříte značnou část úředních záležitostí, které by vás jinak při založení firmy od vlastního prvopočátku, neminuly. Můžete tak využít konkrétní nabídku a možnosti, které s sebou prodej firem přináší a pro vás, coby začínajícího podnikatele, nebo investora, může být znatelnou úsporou financí.

Hledáte-li cestu, jak ušetřit značnou část firemních nákladů, pak pro vás může být nabídka společnosti Central Office tím nejideálnějším řešením.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru