Dnes vyšlo 15 článků

Uprchlíci znásilnili dívku ve Švédsku, vše živě vysílali na Facebooku

Imigranti čelí ve Švédsku obvinění ze znásilnění ženy. Incident se měl odehrát v bytě ve švédském městě Uppsala. Údajně trojice uprchlíků znásilnění vysílala živě na Facebooku.

V lednu policie zatkla tři muže, protože svědci, kteří viděli živé vysílání v uzavřené skupině na Facebooku s více než šedesáti tisíci členy, vše nahlásili. Dva muži, dvacetiletý a osmnáctiletí Afgánci, jsou obviněni ze znásilnění. Třetí muž, čtyřiadvacetiletý Švéd, byl obviněn za to, že znásilnění natáčel a živě streamoval na Facebook. Všichni tři muži však popírají, že by se něčeho takového dopustili.

Osmnáctiletý mladík dostal jeden rok odnětí svobody, o dva roky starší pachatel dva roky a čtyři měsíce a čtyřiadvacetiletý migrant se švédským pasem šest měsíců. Švédská veřejnost byla pohoršena z tak nízkých trestů, přičemž stejného názoru zastává i státní prokurátor Pontus Melander, který se proti rozsudku odvolal a požaduje pro všechny tři pachatele zvýšení trestů.

face-1852346_1280

Zdroj: Pixabay

Zdroj: The Local

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru