Uplavte podzimní depresi

Uplavte podzimní depresi

Podzimní roční období znamená  periodický začátek školy, šikanu fyzickou prací na zahradě rodičů přítulky hrabáním listí, i krácením doby slunečního svitu, někdy prudké změny počasí. zatažená šedivá obloha, celý den prší, je zima … což u řady lidí vyvolává deprese. Neléčené deprese, můžou skončit až sebevraždou !

Spolknout tabletu antidepresiva není nejlepší řešení, pro vedlejší účinky medikamentů a většina antidepresiv nezabírá ihned, ale za několik týdnů.

Jedna z depresivních terapií je podpora pacienta v jeho zálibách, podpora fyzické aktivity, nikoliv diktátorské vojenské velení a šéfovskou buzeraci.

Plavání je fyzicky náročné a při tělesné práci se do krevního řečiště uvolňuje hormon štěstí endorfin, který přispívá k dobré náladě. Deprese není jen o špatné náladě a může být spouštěč dalších psychických poruch a nemocí.

Permanentka do bazénu je mnohdy levnější než matematická suma  julínkových regulačních poplatků, za návštěvu lékaře a recept a doplatek na léky a pánové když budete mít štěstí, tak uvidíte plavat hezké, blonďaté, umyté ženy.

Než půjdete do bazénu, zopakujte si co dělat, aby vás plavčík nevyhodil přečtením jednoho z mých prvních článků Kdy mě může plavčík vyhodit z plaveckého bazénu nebo koupaliště ?

 

Komentáře

 • yx yxv

  Koleso ty pičo!!!

  • Odpověď

   Máš pravdu, ale za pravdu se tu maže!!!

  • hdhddhdfh

   Je, a vousátá k tomu!!! :DDDDDDDDDDDDDD

 • Pravda

  Koleso, ty jsi jemom vagína vousatá – zapáchající!!! Howgh!!!

Nahoru