Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: UPC DTH spouští na Facebooku soutěž „Channel Challenge”. Vyhrát můžete roční předplatné TV kanálů freeSAT

Česká republika, Praha – 20. 3. 2014 – Společnost UPC DTH S.à r.l., jež pod značkou freeSAT poskytuje služby satelitní televize v České republice i na Slovensku, oznamuje spuštění nové soutěže na sociální síti Facebook. Ve hře s názvem „Channel Challenge” si můžete zahrát pexeso s logy televizních kanálů a vyhrát například roční předplatné TV balíčků freeSAT nebo další hodnotné ceny.

Ve hře je předplatné programových balíčků „freeSAT plus“ a „freeSAT medium“, přehrávač iPod shuffle nebo reklamní předměty freeSAT. Soutěž „Channel Challenge” probíhá na Facebookovém profilu společnosti freeSAT do 2. dubna, a to s cílem propagace nově spuštěných kanálů – šesti televizních a deseti hudebních.

„Jedná se o jednoduchou hru sloužící ke cvičení paměti, a to formou nám všem známého pexesa. Výherci budou vybráni podle pravidel platných pro příslušnou zemi. Spuštění této soutěže dává lidem možnost zjistit něco o námi poskytovaných satelitních službách a hlavně šanci vychutnat si kvalitní obsah našich kanálů zdarma,“ uvedl Benjamin Vasseur, Online Sales Manager společnosti UPC DTH.

Chcete-li se soutěže zúčastnit nebo zjistit více o jejích pravidlech, navštivte následující stránky na Facebooku:

Česká republika: https://www.facebook.com/freeSATtvCZ/app_1405065909755072

Slovensko: https://www.facebook.com/freeSATtvSK/app_585482444881030

 

Kontakt pro média

David Rippl

CHILLICOM s.r.o.

e-mail: david.rippl@chillicom.cz

 

O společnosti UPC DTH S.à r.l.

Společnost UPC DTH S.à r.l. se sídlem v Lucembursku, evropském centru satelitních služeb, poskytuje služby satelitní televize v Maďarsku, České republice i na Slovensku a navíc řídí služby satelitní televize poskytovatele v Rumunsku. Její služba direct to home (DTH), známá pod názvem UPC Direct na maďarském trhu, freeSAT v České republice a na Slovensku a Focus Sat v Rumunsku, se může pochlubit počtem více než 731 000 zákazníků (k červnu 2013). UPC DTH S.à r.l. nabízí svým zákazníkům širokou nabídku televizních kanálů s kvalitním obsahem, špičkový zákaznický servis a vysokou kvalitu signálu vyznačující se čistým HD obrazem. UPC DTH S.à r.l. je dceřinou společností Liberty Global, Inc.

 


O společnosti Liberty Global

Společnost Liberty Global je největším mezinárodním kabelovým operátorem, který působí ve 14 zemích. Své služby poskytuje prostřednictvím sítí a inovativních technologických platforem budoucí generace, které spojují 24,5 miliónu zákazníků odebírajících 47,5 miliónu produktů televize, širokopásmového internetu a telefonních služeb (k červnu 2013). Pod Liberty Global patří spotřebitelské značky Virgin Media, UPC, Unitymedia, KabelBW, Telenet a VTR. Součástí Liberty Global je i obsahová divize Chellomedia, divize komerčních služeb UPC Liberty Global Business Services a investiční fond Liberty Global Ventures.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru