Univerzita v Syracuse: studujte, jak získat popularitu na YouTube

Univerzita v Syracuse: studujte, jak získat popularitu na YouTube

Univerzita Syracuse má „neoficiální pop-up třídu“, kde se učí, jak se stát hvězdou YouTube. Vyučuje v ní studentka, která má 425 000 odběratelů.

Studentka Syracuse University, která je hvězdou YouTube, učí „neoficiální pop-up třídu“, kde sdílí rady ohledně toho, jak může někdo začít úspěšnou kariéru na YouTube a Instagramu.

Margot, která se online přezdívá Margot Lee (upřednostňuje, aby její příjmení zůstala soukromá), je seniorkou na Syracuse a má 425 000 odběratelů na YouTube a 185 000 sledujících na Instagramu. Už v mladém věku vyučuje pop-up třídu, kde pomocí prezentací ukazuje, jaké strategie na jejím kanále YouTube fungovaly.

Margot, která prochází Margot Lee online (upřednostňuje, aby její příjmení zůstala soukromá), je 21letá vlivná osoba, která má na YouTube 425 000 odběratelů a na Instagramu 185 000 sledujících. Vyučuje třídu u profesora Coreyho Takahashiho pomocí prezentace prezentace, která popisuje strategie, které pro její kanál YouTube fungovaly.

„Lidé se na vás budou dívat, když budou považovat váš obsah za užitečný,“ řekla Margot v rozhovoru pro Business Insider. “Musí se něco skutečně učit a něco získat.”

Myslím, že to je jeden vzorec, jak to udělat, ale myslím, že způsob, jak vyniknout a vytvořit dlouhodobější publikum, které najde hodnotu ve vás, je najít obsah, na který můžete být odborníkem.”

Zdroj, foto: businessinsider.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru