Dnes vyšlo 1 článků

Uniti: Maličký městský vůz poháněný elektřinou

V posledních letech jsou vozy poháněné elektřinou čím dál tím oblíbenější. A právě proto se švédská automobilka Uniti rozhodla vyrobit malý automobil, který své majitele potěší velmi vysokou energetickou účinností. S 22kWh baterií totiž ujedete až 300 km.

uniti-one-electric-car-designboom-newsletter

Maličký vůz značky Uniti vyrobený švédskou automobilkou je skvělou variantou cestování po městě. Na svou 22kWh baterii potěší dojezdem až 300 km. Vůz je maličký, a proto s ním není problém zaparkovat prakticky kdekoliv.

uniti-one-electric-car-designboom-05

Dvě možnosti řízení

Automobilka Uniti tento malý vůz představila se dvěma možnostmi řízení, a to tradiční a pak světově první řízení pomocí joysticku. Skvělou zprávou také je, že automobil Uniti vyprodukuje až o 75 % méně uhlíku.

Uniti nabídne vozy se dvěma, čtyřmi nebo pěti sedadly. Očekávaný prodej je plánován v roce 2019.

zdroj/foto: designboom

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru