Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Unitedprint.com jedním z nejlepších zaměstnavatelů v Německu

Online tiskárna zazářila v průzkumu pořádaném časopisem FOCUS, Xing a Kununu

Průzkum časopisu FOCUS, kterého se zúčastnilo téměř 20 tisíc zaměstnanců, vyhodnotil společnost unitedprint.com SE se sídlem v Radebeulu u Drážďan jako jednoho z nejlepších zaměstnavatelů v Německu. Ve svém oboru se tato internetová tiskárna dokonce umístila mezi pěti nejlepšími německými zaměstnavateli.

Pro Unitedprint je tato cena významným uznáním za dlouholeté úsilí při budování firmy a je současně i důkazem vysoké spokojenosti jejích zaměstnanců. Zaměstnanci oceňují zejména kvalitní koncept zdravotní a důchodové péče a také optimální pracovní podmínky.

Společnost získala cenu za inovaci v německém tiskařském průmyslu a má na Facebooku půl miliónu fanoušků.

Navíc, od 1. ledna, kdy tato německá jednička v inovacích na tiskařském trhu převzala norimberskou společnost infowerk GmbH, se díky saské akvizici zaokrouhlil celkový počet fanoušků na Facebooku na 500 tisíc.

Nejlepší firma roku 2013 pro stážisty

Pozitivní vývoj lze také sledovat v oblasti stáží a vzdělávání, kde Unitedprint získala za svůj systém cenu od organizace IHK Dresden. Tento systém vzdělávání z firmy činí jednu z nejlepších pro stážisty. V říjnu loňského roku jedna ze stážistek Unitedprintu v oboru technologií pro tiskové zpracování médií nejen úspěšně dokončila svou profesní kvalifikaci, ale byla dokonce Hospodářskou komorou a Federálními úřady zvolena nejlepší stážistkou. I v letošním roce se mohou nové talenty ucházet o stáž v této online tiskárně, a to v oborech jako je tiskové zpracování médií, technologie tisku, IT specialista pro vývoj aplikací, návrhář digitálních a tištěných médií (specializace na design a aplikované technologie) a řízení průmyslové výroby. Společnost také nabízí možnost získání bakalářského vzdělání v oboru aplikovaných technologií, se specializací na informační technologie.

Firma unitedprint.com SE je se svými značkami print24, Easyprint, unitedprint, firstprint, getprint a printwhat jednou z největších online tiskáren na světě. Společnost nabízí svým zákazníkům vysoce kvalitní tisk letáků, plakátů, pohlednic, brožur, vizitek, hlavičkových papírů a mnoha dalších věcí, a to vše s nejkratší dobou dodání a za nejnižší ceny. Více než 700 zaměstnanců firmy nepřetržitě pracuje s nejnovějšími technologiemi ve výrobních prostorách o rozloze větší než 10 tisíc metrů čtverečných. Firma má pobočky ve 26 zemích světa, a to v Rakousku, Belgii, Brazílii, Kanadě, Číně, České republice, Dánsku, Finsku, Francii, Německu, Řecku, Maďarsku, Irsku, Itálii, Lucembursku, Nizozemsku, Norsku, Polsku, Portugalsku, Švédsku, Švýcarsku, na Slovensku, ve Slovinsku, Španělsku, Velké Británii a USA.

Kontaktní informace

unitedprint.com SE

Maria Lehmann

Tel. +49-351-27225388

Fax +49-351-65633500

maria.lehmann@unitedprint.com

www.unitedprint.com

Zdroj: unitedprint.com SE

Přečtěte si tuto tiskovou zprávu online na webové stránce:

https://www.businesswire.com/news/home/20140131005651/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru