Dnes vyšlo 15 článků

United Airlines nakoupila pro své zaměstnance 6000 iPhonů

Jedna z největších aerolinek na začátku příštího roku nakoupí přes 6000 iPhonů, které rozdá mezi své zaměstnance. Mají prý pomoci při komunikaci s klientem a celý proces tak trochu urychlit.

Aerolinky si pomalu a jistě začínají uvědomovat potenciál dotykových technologií. Právě z toho důvodu již některé letecké společnosti nahradily zastaralé papírové příručky pro piloty za vyšperkované iPady.

Největší poskytovatel leteckých spojů – United Airlines – však vidí v jablečných produktech ještě větší možnosti. Proto se rozhodli, že svým zaměstnancům koupí přes 6 000 nových iPhonů 6 Plus. Ty mají, dle jejich slov, pomáhat při kontaktu se zákazníky ještě před nástupem na palubu letadla.

United_Airlines_loves_its_23000-920c3dbcd7fd7c61015e934c57b9b25e

6000 iPhonů pro zaměstnance United Airlines

Jak se budou iPhony 6 Plus využívat v praxi?

Zaměstnanci nedostanou nové smartphony jen kvůli jejich líbivému designu a lukrativní značce. Zařízení od kalifornského Applu budou zaměstnanci využívat především ke komunikaci se zákazníky, k tištění palubních vstupenek, nalezení alternativního letu a podobně. Využití v tomto odvětví je opravdu mnoho.

Zmiňovaná aerolinka United Airlines všechny iPhony nakoupí začátkem roku 2016 a následně je hned předá do běžného provozu. Vize budoucnosti je takové, že iPhony budou sloužit i k rychlému odbavení cestujících. Vše jen pro to, aby se celý proces co nejvíce urychlil.

Zdroj: United Airlines

Komentáře

Nahoru